Acoustics

Akustické gitary Paul Reed Smith - Acoustics

PRS Angelus Cutaway
Angelus Cutaway
Po štyroch rokoch vývoja a výroby prototypov má Paul Reed Smith svoje akustické gitary a Angelus je jedna z nich. Luthier Steve Fischer a skvelý gitarista na akustiku Ricky Skaggs boli hlavnými konštruktérmi tohto diela. Telo štandardného modelu Angelus je z európskeho smreku – predá doska, zadná a bočné strany z kučeravého mahagónu.

Angelus Cutaway

PRS Angelus Vintage Sunburst
Angelus Vintage Sunburst
Akustická gitara Angelus Cutaway ponúka neobyčajne veľa hlasových a basových možností, Vhodná je na hranie prstami a tento všestranný model je možno použiť v rôznych žánroch hudby.

Angelus Vintage Sunburst

PRS Cody Kilby Private Stock
Cody Kilby Private Stock
Cody Kilby je vynikajúci bluegrass gitarista súčasnej dobe u Ricky Skagg v skupine Kentucky Thunder. Od zavedenia PRS do výroby PRS akustických gitár je Cody Kilby osobitý fanúšik. Cody Kilby pracoval u PRS na návrhu novej Cody Kilby Private Stock akustickej gitary. Akustická gitara Cody Kilby Private Stock ponúka hráčovi nielen svoju krásu spracovania ale aj svoju jedinečnosť v celej plejáde zvukov.

Cody Kilby Private Stock

PRS Martin Simpson Private Stock
Martin Simpson Private Stock
Martin Simpson je vynikajúci gitarista súčasnej dobe patrí medzi svetovú hudobnú špičku. Martin Simpson je endorser PRS akustických gitár. PRS vyhovela jeho požiadavkám a Martin Simpson v spolupráci s PRS navrhli akustickú gitaru Martin Simpson Private Stock.

Martin Simpson Private Stock

PRS Tonare Grand
Tonare Grand
Akustická gitara Tonare Grand ponúka príjemný objemný zvuk, výrazný v stredových frekvenciách. Skvelá aj na vybrnkávanie prstami a použiteľná v rôznych žánroch hudby.

Tonare Grand

PRS Tony McManus
Tony McManus Private Stock
Tony McManus je vynikajúci gitarista súčasnej dobe patrí medzi svetovú hudobnú špičku. Tony McManus je endorser PRS akustických gitár.
PRS vyhovela jeho požiadavkám a Tony McManus v spolupráci s PRS navrhli akustickú gitaru Tony McManus Private Stock. Gitara vychádza z modelu Angelus, ale má široký hmatník.

Tony McManus Private Stock

Objednať Online:

ONLINE SHOP

Obľúbené produkty:

My akceptujeme:

paypalvisamastercardamexcirrusObjednať gitaru >> Kontakt