PRS Amps

PRS zosilňovače

Všetky zosilňovače si môžete u nás objednať. Oplatí sa pozrieť aj náš Online Shop, či hľadaný tovar nemáme na sklade. Ak nie, napíšte nám Email via kontaktformulár, o aké zosilňovače máte záujem.

PRS Amp 2 Channel H

2 Channel “H”
Nový moderný PRS 2 channel H zosilňovač je postavený na dvoch kanáloch. 1 kanál je pre čistí a mierne skreslený zvuk a 2 kanál je pre miene skreslený a skreslený zvuk. PRS 2 channel H model ponuka melodické výšky, pevne basy a stredy. Tento model dáva otvorený 3D ton pre grandiózny čistý zvuk ale aj skreslený.
PRS 2 channel H je doporučený pre dnešných moderných gitaristov je ideálny partner pre rockerov a hráčov matalových hudobných štýlov, ale sa dá skrotiť a nastaviť na hranie blues, fusion, a rockových štýlov.

PRS Amp 2 Channel H

PRS Amp Super Dallas

PRS Amp Super Dallas
PRS Dallas II je najnovší jedno kanálový zosilňovač “Grab and Go” zameraný pre hudobníkov, ktorí hľadajú klasický zvuk. Zosilňovač je možné využiť v širokej škále žánrov (country, rock, blues, jazz,..) vďaka svojmu jasnému tónovému rozsahu a klasickému zvuku koncových lámp L6L. Charakter komba dopĺňa PRS EQ.
Výroba zosilňovača je sústredená v meste Stevensvill (USA) pod dohľadom hlavného konštruktéra Douga Sewella a celá výroba je ručnou prácou.

PRS Amp Super Dallas

PRS Amp Blue Sierra

PRS Amp Blue Sierra
Evokuje klasický Britský a Americký zosilňovač, ale so zreteľným Texas zvukom. Blue Sierra má zosilnenie ( Gain ), ktoré je špeciálne postavené pre vznešený čistý, stredne skreslený a skreslené tóny. So zosilňovačom Blue Sierra sa dá ľahko dosiahnuť priestorový 3D zvuk. Pri akomkoľvek nastavení sa jednoducho nedá nastaviť zlý zvuk. K dispozícii sú dve možnosti koncové lampy EL34 alebo 6L6.

PRS Amp 2 Channel H

PRS Amp 30

PRS 30 Amp
PRS 30 Amp, najnovší jedno kanálový zosilňovač “Grab and Go” je zameraný pre hudobníkov, ktorí hľadajú klasický zvuk. Zosilňovač je možné využiť v širokej škále žánrov (country, rock, blues, jazz,..) vďaka svojmu jasnému tónovému rozsahu a klasickému zvuku koncových lámp EL84. Charakter komba dopĺňa PRS EQ. Výroba zosilňovača je sústredená v meste Stevensvill (USA) pod dohľadom hlavného konštruktéra Douga Sewella a celá výroba je ručnou prácou.

PRS 30 Amp

PRS Amp Sweet 16

Sweet 16
Je klasicky 16 wattový zosilňovač skonštruovaný na katódovom predpätí s koncovými lampami 6V6 a reverbom. Sweet 16 model ponuka melodické výšky, pevne basy a nevtieravý stredný rozsah. Tento model dáva otvorený 3D ton pre grandiózny čistý zvuk, ale aj s pekným skreslením. Zosilňovač Sweet 16 je určený hráčom do klubov a na menšie pódia.

Sweet 16 Amp

PRS Amp 25th Anniversary

PRS 25th Anniversary
Ak chcete oslavovať a pripomínať PRS gitary „25. výročie, Paul Smith a Doug Sewell vytvoril PRS 25th Anniversary zosilňovač, ktorý bol pôvodne zavedený v Experience PRS 2009. Navrhnuté okolo Cinemag 50 výstupného transformátora s uhlíkovými odpory a dva vnútorne prepojené, samostatne ovládaných kanálov, ktoré poskytujú maximálnu nástroj, tento zosilňovač už prilákal veľa hráčov.

PRS Amp CAD XHDA

PRS HXDA
PRS HXDA Amp je 50-watt gitarový zosilňovač. Na prvý pohľad vyzerá jednoducho, ale po pripojení gitary začnete objavovať celý svet gitarového zvuku. Čistý zvuk má iskrivé – jasné tóny pripomínajúce najlepšie anglické zosilňovače z konca 60-tych a začínajúcich 70-tych rokov. Pri pridávaní hlasitosti potenciometra HXDA začína zosilňovač produkovať teplé harmonické skreslené rockové tóny. Dalšie prekvapenie je pridávanie hlasitosti „bass gain“ ktorý umožňuje použiť dokonalý „ low-end“ ovedrive skreslenie bez straty jasnosti tónu.

PRS HXDA Amp

PRS Amp SE 20

PRS SE 20 Amp
PRS SE 20 Amp – Head je univerzálny 2 kanálový zosilňovač s koncovými elektrónkami 6V6 navrhnutý s možnosťou produkovať vintage a moderný zvuk. 1. kanál má krásny a jasný čistý zvuk s možnosťou isť s volume až do mierneho skreslenia. 2. kanál od mierneho skreslenia až po bohato harmonické dravé skreslenie. PRS SE 20 Amp je ideálny partner pre širokú škálu gitarových a hudobných štýlov.

PRS SE 20 Amp

PRS Amp SE 30

PRS SE 30 Amp
PRS SE 30 Amp je univerzálny 2 kanálový zosilňovač s koncovými elektrónkami 5881 navrhnutý s možnosťou produkovať vintage a moderný zvuk. 1. kanál má krásny a jasný čistý zvuk s možnosťou isť s volume až do mierneho skreslenia. 2. kanál od mierneho skreslenia až po bohato harmonické dravé skreslenie. PRS SE 30 Combo je ideálny partner pre širokú škálu gitarových a hudobných štýlov.

PRS SE 30 Amp

PRS Amp SE 50

PRS SE 50 Amp
PRS SE 50 Amp je univerzálny 2 kanálový zosilňovač s koncovými elektrónkami EL34 navrhnutý s možnosťou produkovať vintage a moderný zvuk. 1. kanál má krásny a jasný čistý zvuk s možnosťou isť s volume až do mierneho skreslenia. 2. kanál sa dá zvuk nastaviť od mierneho skreslenia až po ideálne metalové harmonické skreslenie. PRS SE 50 Amp je ideálny partner pre rockerov a hráčov matalových hudobných štýlov, ale sa dá skrotiť a nastaviť na hranie blues, fusion a rockových štýlov.

PRS SE 50 Amp

Obľúbené produkty:

My akceptujeme:

paypalvisamastercardamexcirrusObjednať gitaru >> Kontakt