PRS Combo

PRS combá

Všetky combá si môžete u nás objednať. Oplatí sa pozrieť aj náš Online Shop, či hľadaný tovar nemáme na sklade. Ak nie, napíšte nám Email via kontaktformulár, o aké combo máte záujem.

PRS Combo 2 Channel H

PRS Combo 2 Channel “H”
Nový moderný PRS 2 channel H zosilňovač je postavený na dvoch kanáloch. 1 kanál je pre čistí a mierne skreslený zvuk a 2 kanál je pre miene skreslený a skreslený zvuk. PRS 2 channel H model ponuka melodické výšky, pevne basy a stredy. Tento model dáva otvorený 3D ton pre grandiózny čistý zvuk ale aj skreslený.

2 Channel “H” Combo

PRS Combo Blue Sierra

Blue Sierra Combo
Evokuje klasický Britský a Americký zosilňovač, ale so zreteľným Texas zvukom. Blue Sierra má zosilnenie ( Gain ), ktoré je špeciálne postavené pre vznešený čistý, stredne skreslený a skreslené tóny. So zosilňovačom Blue Sierra sa dá ľahko dosiahnuť priestorový 3D zvuk. Pri akomkoľvek nastavení sa jednoducho nedá nastaviť zlý zvuk. K dispozícii sú dve možnosti koncové lampy EL34 alebo 6L6.

Blue Sierra Combo

PRS Combo Sweet 16

Sweet 16 Combo
PRS Sweet 16 Combo je klasický 16 wattový zosilňovač skonštruovaný na katódovom predpätí s koncovými lampami 6V6 a reverbom. Sweet 16 model ponúka melodické výšky, pevné basy a nevtieravý stredný rozsah. Tento model dáva otvorený 3D ton pre grandiózny čistý zvuk, ale aj s pekným skreslením. Zosilňovač Sweet 16 je určený hráčom do klubov a na menšie pódia.

Sweet 16 Combo

PRS Combo SE 20

PRS SE 20 Combo
PRS SE 20 Combo – Head je univerzálny 2 kanálový zosilňovač s koncovými elektrónkami 6V6 navrhnutý s možnosťou produkovať vintage a moderný zvuk. 1. kanál má krásny a jasný čistý zvuk s možnosťou isť s volume až do mierneho skreslenia. 2. kanál od mierneho skreslenia až po bohato harmonické dravé skreslenie. PRS SE 20 Combo je ideálny partner pre širokú škálu gitarových a hudobných štýlov.

PRS SE 20 Combo

PRS Combo SE 30

PRS SE 30 Combo
PRS SE 30 Combo je univerzálny 2 kanálový zosilňovač s koncovými elektrónkami 5881 navrhnutý s možnosťou produkovať vintage a moderný zvuk. 1. kanál má krásny a jasný čistý zvuk s možnosťou isť s volume až do mierneho skreslenia. 2. kanál od mierneho skreslenia až po bohato harmonické dravé skreslenie. PRS SE 30 Combo je ideálny partner pre širokú škálu gitarových a hudobných štýlov.

PRS SE 30 Combo

PRS Combo SE 50

PRS SE 50 Combo
PRS SE 50 Combo je univerzálny 2 kanálový zosilňovač s koncovými elektrónkami EL34 navrhnutý s možnosťou produkovať vintage a moderný zvuk. 1. kanál má krásny a jasný čistý zvuk s možnosťou isť s volume až do mierneho skreslenia. 2. kanál sa dá zvuk nastaviť od mierneho skreslenia až po ideálne metalové harmonické skreslenie. PRS SE 50 Combo je ideálny partner pre rockerov a hráčov matalových hudobných štýlov, ale sa dá skrotiť a nastaviť na hranie blues, fusion a rockových štýlov.

PRS SE 50 Combo

Obľúbené produkty:

My akceptujeme:

paypalvisamastercardamexcirrusObjednať gitaru >> Kontakt