PRS Signature Guitars

Al Di Meola Prism

Al Di Meola Prism
Al Di Meola hrá viac ako 20 rokov na gitarách PRS a od začiatku prispieval svojimi návrhmi, nápadmi firme PRS Guitars. Al Di Meola a Paul Reed Smith sú veľmi nároční a gitara Prism je dielo s vysokou kvalitou spracovania, tónu a celým spektrom farieb

Al Di Meola Prism

Signature Dave Navarro

Dave Navarro
Dave Navarro hrá na PRS gitarách od roku 1987. Posledných 17 rokov na gitarách PRS nahrával v štúdiách a na koncertoch so svojou skupinou Janes Addiction, The Red Hot Chili Peppers a sólo projektoch. Model Dave Navarro presne špecifikuje čo Dave hrá.

Dave Navarro

Signature DGT

Signature DGT
Gitara DGT je výsledokom spolupráce viac ako 20 rokov s PRS. Základom je gitara McCarty Trem s upravenými snímačmi, krkom, veľkými pražcami a s hrubšími strunami čo umožňuje výborné rytmické a sólové hranie.

Signature DGT

Tremonti Black Slate

Tremonti Black Slate
Mark Tremonti (AlterBridge) model gitary mladej generácie modernej doby. Mark Tremonti v spolupráci s PRS Guitars vytvoril model so snímačmi trocha agresívnymi, profil krku je prispôsobený Tremontimu k jeho štýlu hrania ovplyvneného thrash metalom až bluesom.

Tremonti Black Slate

Santana Yellow

Santana Yellow
Dlhodobé partnerstvo Carlosa Santanu a Paul Reed Smith a ich spoločná spolupráca a kreativita formuje cely osud PRS gitár. Carlos Santana má svoju gitaru PRS Santana Signature model.

Santana Yellow

Obľúbené produkty:

My akceptujeme:

paypalvisamastercardamexcirrusObjednať gitaru >> Kontakt