PRS.sk na Sociálnych sietiach

Milí priatelia PRS gitár,

dá sa povedať, že za posledných desať rokov sa život jedného hudobníka radikálne zmenil vďaka internetu a rôznym sociálnym sietiam. A dovolím si tvrdiť, že je to jedno či mladého teeniestar alebo ostrielaného rockera. Typickým príkladom je teenie hviezda Justin Bieber – vďaka twitteru a facebooku. Podľa aktuálnej tabulky tabuľky Twitaholic (Top Twitter User Rankings) má Justin Bieber viac ako 34 miliónov následovníkov, nasleduje Lady Gaga (<33 miliónov následovníkov) a Kate Perry (<32 miliónov následovníkov). Oficiálny PRS Guitars twitter @prsguitars profil má viac ako 28’700 následovníkov.

Samozrejme, že každým mesiacom, týždňom, či dňom pribúdajú ďalšie a ďalšie nové sociálne siete, niektoré veľmi praktické pre všetkých a niektoré len pre úzky okruh interesentov.
Ako skoro každý v dnešnej modernej „digitálnej“ dobe či privátne alebo biznisovo, aj my sme zastúpený v rôznych sociálnych sietiach.

Ak máte záujem o Paul Reed Smith gitary a samozrejme aj o naše novinky, bude nás veľmi tešit, ak si nás pridáte alebo nám následujete napríklad na Google+, twitteri, facebooku, youtube alebo repinujete naše fotky na pintereste. Každý „like“ (páči sa mi) alebo repin má pre nás veľkú hodnotu a vopred vám za to ďakujeme.

A tu nájdete direkt linky k našim aktuálnym sociálnym sietiam:

Mnohí z vás určite niektoré sociálne siete nepoznajú, ale odporúčame Vám si ich aspoň pozrieť. Kto vie, možno sa aj Vám zapáčia – v dnešnej dobe by mal byť človek otvorený a vyskúšat nové veci, či nie?
A pokiaľ máte vy nejaký návrh, na ktorej novej sociálnej sieti naša PRS.sk vebová stránka by mohla alebo mala byť zastúpená, napíšte nám tu dole váš návrh alebo zanechajte jednoducho komentár. Zvážime a možno nájdeme ďalších priaznivcov Paul Reed Smith gitár. 😉

Váš PRS.sk Team

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply