Vitajte na PRS.sk s novým dizajnom

S veľkým nadšením vám prezentujeme našu vebovú stránku v novom rúchu. Samozrejme že tu nájdete všetky staršie informácie z našej pôvodnej vebovej stránky a aj logicky rozdelené podľa kategorií nové informácie o Paul Reed Smith produktoch, ktoré si môžete priamo u nás rezervovať, resp. dať objednať.
Daľšou novinkou je nás nový „Blog/News“ a „Online Shop“ systém.
V oddelení „Blog/News“ nájdete pravidelne informácie o Paul Reed Smith novinkách, ako aj o našich a svetových umelcoch, ktorí používajú PRS produkty.

V našom novom online shope si môžete priamo PRS produkty, ktoré máme na sklade vybrať – zakúpiť a zaplatiť via PayPal (online bankový systém), vašou kreditnou kartou, bankovým prevodom z vášho konta alebo aj dať poslať na dobierku. Momentálne je možné produkty zaplatiť len via PayPal bankou, lebo pracujeme na rozširení produktovej palety. Majte chvíľku strpenia – budeme vás zavčasu informovať o daľších možnostiach.

PRS.sk je rozšírená o foto galériu a okrem toho nájdete na našej stránke veľa nových a kvalitnych fotografií v rôznych rozmeroch, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť (downloadovať) a uložiť na plochu (wallpaper/background) na vašej obrazovke. Oplatí sa pozrieť aj rôzne zaujímavé videá, kde si môžete priamo vypocuť zvuk Paul Reed Smith gitár.
V „podpore“ nájdete všetky slovenské predajne Paul Reed Smith gitár vo vašej blízkosti, do ktorých gitary oficiálne dodávame.

Odporúčame vám sa zaregistrovať, zriadiť si „osobný profil“ a všetky naše novinky si pohodlne posielať domov emailovou cestou.
Budeme sa veľmi tešit každému komentáru aj tu v našom novom blogu. Samozrejme ak máte nejaké otázky ohladom PRS gitár, budeme radi ak nám pošlete email z nášho kontaktného formulára. Podľa možnosti vám aj hneď odpovieme.

Prajeme vám veľa nadšenia s našou novou vebovou stránkou.

PRS.sk Team

Tags: , ,

1 comment

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article

Leave a Reply