SE Torero

Kategoria:
Elektrické gitary
SE

Model:
SE Torero

Slovensko ako prvé medzi krajinami Európy, predstavilo nové modely z dielne PRS Guitars SE Torero a PRS Combo 30 na výstave Music Expo v Bratislave. Gitara SE Torero ponúka mnoho noviniek, ktoré firma PRS použila po prvý krát ako konštrukčne tak i hardwérovo.

V prvom rade sú to snímače EMG 81 a EMG 85, ktoré spĺňajú požiadavky všetkých high-gain hráčov a kobylka Floyd Rose 1000 s tremolom.
Novým konštrukčným prvkom je krk prechádzajúci celým telom gitary. Výraznejší spodný výrez na gitare a hladké až splývajúce prepojenie tela s krkom umožňuje hráčovi komfortnú hru vo vyšších polohách. Snímače EMG dodávajú gitare energiu a výrazný jasný tón.
Mahagónové telo s vrchnou doskou s plamenného javora a javorovým krkom má osadených 24 jumbo pražcov na ebenovom hmatníku bez vykladania. Profil krku sa vyrába široký/tenký. Gitary sú vo farbách šedočierna a červeno čierna (GrayBlack, BlackCherry).
Tento nový prírastok v SE línii Paul Reed Smith označil ako drvič sna. Gitara sa vyrába v Kórei podľa technických požiadaviek spoločnosti PRS. SE séria ponúka výbornú kvalitu, zvuk a cenu.

SE Torero

Technické informácie:

Telo:
Mahagónové telo s vrchnou javorovou doskou

Krk:
Javor
Krk prechádza celým telom
Profil krku široký/tenký, 25,5“ dĺžka
Hmatník eben lemovaný, bez vykladania
24 pražcov

Hardware:
Nikel
Floyd Rose Tremolo
PRS SE ladiaca mechanika

Elektronika:
Snímače výškový EMG 81, basový EMG 85
Hlasový & tónový potenciometer
3-polohový prepínač

Farba:
royal blue, scarlet red

Obal na gitaru:
PRS Cordura Gig Bag

Zväčšiť obrázky a pozrieť detaily SE Torero:

love it, share it!

google pinterest

My akceptujeme:

paypalvisamastercardamexcirrusObjednať gitaru >> Kontakt

Obľúbené produkty: