Solidbody 305

Kategoria:
Elektrické gitary
Solidbody

Model:
Solidbody 305

Výrobca gitár Paul Reed Smith (PRS Guitars) predstavuje nový model gitary “305“. Model 305 vychádza z modelu 513 obsahuje tri PRS single-coil snímače s piatimi klasickými zvukmi. Na rozdiel od iných PRS gitár, model 305 ponúka jasné, vintage single–coil tóny.

Telo gitary je z jelšového dreva s dvojitým výrezom. Javorový krk s dvadsiatimi dvomi pražcami, palisandrovým hmatníkom a s dĺžkou 25 ½ „. Hmatník je vykladaný vtáčikmi (motív 513). Vybavená je hlasovým a tónovým potenciometrom a päť polohovým prepínačom. Uzamykacia mechanika, kobylka a tremolo (páka) sú v prevedení nikel, za príplatok môže byť hardware v zlatom prevedení.
Prvé prototypy gitár mali Carlos Santana a Mark Tremonty zo skupiny Creed. Oficiálne bola gitara predstavená v Stevensville, USA 25.-26. septembra 2009 legendárnym gitaristom Buddy Guyom na koncerte pre VIP Experience PRS 2009.

Solidbody 305

Technické informácie:

Telo:
Jelša
Povrchová úprava V12

Krk:
Krk javor, 25,5“ dĺžka
Šraubovaný hmatník javor 22 pražcov
Profil krku Pattern Regular
Hmatník vykladaný Birds inlays

Hardware:
Nikel
PRS tremolo z oceľových komponentov
PRS 14:1 ladiaca mechanika zámky

Elektronika:
Snímače 3x PRS 305 Singlecoil
Hlasový & tónový potenciometer
5-polohový prepínač snímačov

Farba:
antique white, black, charcoal, frost blue metallic, McCarty tobacco sunburst, powder blue, seafoam green, sapphire smokeburst, scarlet smokeburst, smoked amber, tri-color sunburst, vintage burst, vintage cherry.

Výbava na želanie:
Gold hardware
Hmatník palisander

Zväčšiť obrázky a pozrieť detaily Solidbody 305:

love it, share it!

google pinterest

My akceptujeme:

paypalvisamastercardamexcirrusObjednať gitaru >> Kontakt

Obľúbené produkty: